EPON OKT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Serisi EPON OLT

    ZJ5610-EL, operatörlerin erişimi ve kurumsal kampüs ağı için tasarlanmış yüksek entegrasyonlu ve orta kapasiteli bir kaset EPON OLT'dir. IEEE802.3 ah teknik standartlarını takip eder ve erişim ağı için YD / T 1945-2006 Teknik gereksinimlerinin EPON OLT ekipman gereksinimlerini karşılar - - Ethernet Pasif Optik Ağı (EPON) ve Çin telekomünikasyon EPON teknik gereksinimleri 3.0'a dayanır. ZJ5610-EL serisi mükemmel açıklığa, geniş kapasiteye, yüksek güvenilirliğe, eksiksiz yazılım işlevine, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Giriş 1. Taşıyıcı sınıfı yüksek yoğunluklu raf tipi PON OLT ekipmanı 2. Tek tip 1G-EPON, 10G-EPON ve GPON platformu 3. 10 PON yuvası, 160 1G-EPON veya 80 10G-EPON bağlantı noktası veya 160 GPON bağlantı noktası 4 PON optik bağlantı koruması, ana kontrol panoları artıklık koruması, güç modülleri yedeklilik koruması. Özellikler 1. Standart: EPON, IEEE802.3-2008 Standardını karşılar, GPON, ITU-T G.984 Standardını karşılar. 2. Büyük kapasite: 160 1G-EPON bağlantı noktası veya 80 10G-EPON bağlantı noktası veya 160 GPON bağlantı noktası. 3. Çoklu bağlantı noktaları: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Dış Mekan EPON OLT ZC6000

    Giriş 1. Taşıyıcı sınıfı dış mekan EPON OLT ekipmanı 2. İsteğe bağlı 1550nm EDFA takılabilir modül 3. 8 PON bağlantı noktası 4. Endüstriyel sınıf tasarım, tamamen kapalı kalıp dökümlü Al kabuk 5. Yedekli güç modülleri Özellikler 1. Standart: IEEE802.3- ile uyumlu 2008 Standardı. 2. Servis arayüzü: ağ tarafı: 2 GE elektrik bağlantı noktası ve 2 10GE optik bağlantı noktası, kullanıcı tarafı: 8 GEPON bağlantı noktası. 3. EDFA işlevi: takılabilir CATV EDFA modülleri sağlar ve çıkış optik gücü özelleştirilebilir. 4. Yüksek güven ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Taşıyıcı dereceli kutu tipi EPON OLT ZC1600

    Giriş 1. Taşıyıcı sınıfı kutu tipi EPON OLT ekipmanı 2. Küçük ölçekli erişim için uygun, kurulum için esnek 3. 16 PON bağlantı noktası 4. PON optik bağlantı koruması, yedekli güç modülleri Özellikler 1. Standart: IEEE802.3 ile uyumlu 2008 Standardı. 2. Kapasite: 16 PON bağlantı noktası. 3. Çoklu bağlantı noktaları: ağ tarafında GE bağlantı noktaları (elektrik ve optik) ve 10GE optik bağlantı noktaları sağlar. 4. Yüksek güvenilirlik: güç modülleri artıklık koruması, fan modülleri yedekliliği, PON optik bağlantı proteini ...