Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST - ST OM3 Çift Yönlü Bağlantı Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Şartname Konektör ST - ST Kılıf OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Kılıf Rengi Aqua Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ekleme ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM4 Çift Yönlü Bağlantı Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Spesifikasyon Konektörü SC - SC Kılıf OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM4 Kılıf Rengi Aqua Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ekleme ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO - LC Dubleks OM3 Dubleks Yama Kablosu

    MPO - LC Breakout kabloları, yüksek yoğunluklu fiber ağlar için en iyi seçimdir. Hızlı ethernet, fiber kanal, veri merkezi ve gigabit ethernet uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu 12 Fiber kablo demeti kablosu (6) SFP + 'yı bir MPO adaptör paneline ve MPO devresine bağlamak için kullanılır. Spesifikasyon Konektörü A MPO Dişi (pinsiz) Konektör B LC UPC Dubleks Fiber Modu OM3 50 / 125μm Dalga Boyu 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Mesafesi 850nm'de 100m 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Yama Kablosu

    50 / 125μm OM4 çok modlu bükülmeye duyarlı olmayan fiber optik kablo, büküldüğünde veya büküldüğünde geleneksel fiber optik kablolara kıyasla daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber bağlantı kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde yüksek yoğunluklu kablolamanız için daha fazla alan tasarrufu sağlayabilir. Bu 50/125 OM4 çok modlu fiber optik kablo, ortak kullanım için idealdir ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP - LC 12 Fiber OM3 Fanout Kablosu

    USCONEC Konnektörlü 1.0.35dB Ultra Düşük IL, LC Konnektörlü 0.15dB Ultra Düşük IL. 2. Sabah veya YOFC fiber, ISO, IEC, RoHS'yi geçmek için tasarlanmıştır. vb standartları. 3. Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda harika bir performans gösterir. 4.K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Spesifikasyon Konektörü A MTP Dişi elit Konektör B LC Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Kılıf Rengi Aqua Lehçe Tip PC'den UPC'ye Kılıf Malzemesi OFNR, OFNP, LSZH Ekleme Kaybı ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC'den SC OM1'e Dubleks Yama Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Spesifikasyon Konektörü SC'den SC Kılıf OD'ye 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 62.5 / 125μm Kılıf Rengi Turuncu Parlatma UPC'den UPC Kılıfına Malzeme PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC'den SC OM2'ye Dubleks Yama Kablosu

    Bu fiber optik patch cord multimode, kullanım için daha uzun hizmet ömrü olan yüksek performanslı ceket malzemesi ile birlikte gelir. Ayrıca, geleneksel fiber optik kablolara kıyasla büküldüğünde veya büküldüğünde daha az zayıflama olduğundan, fiber optik kabloların kurulum ve bakımını daha verimli hale getirir. PVC (OFNR), OFNP, LSZH dahil olmak üzere üç çeşit ceket malzemesi seçeneği vardır ve insanlar ihtiyaçlarına göre daha iyi bir seçim yapabilirler. Parlak ve turuncu görünüm ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM3 Dubleks Bağlantı Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Spesifikasyon Konektörü SC - SC Kılıf OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Kılıf Rengi Aqua Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ekleme ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC'den LC OM4'e Dubleks Bağlantı Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Şartname Konektörü LC - LC Kılıf OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM4 Kılıf Rengi Aqua Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ekleme ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC'den LC OM3'e Dubleks Yama Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Şartname Konektörü LC toLC Kılıf OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Kılıf Rengi Aqua Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC'den LC OM2'ye Dubleks Yama Kablosu

    1. Ürün ithal seramik pimleri benimser ve yüksek kaliteli fiber optik kabloları ithal eder. 2. Elyafın merkezleme sapmasını, elyafın içbükeyini, çizik ve kusursuz elyaf yüzeyini ve seramik uç yüzünün eğrilik yarıçapının parametrelerini sağlamak için yabancı gelişmiş taşlama teknolojisi ve taşlama ekipmanını tanıtın. standart. 3. Ekleme kaybı küçük, dönüş kaybı büyük, değiştirilebilirlik iyi, tekrarlanan ekleme ve r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC'den LC OM1'e Dubleks Yama Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Şartname Konektörü LC - LC Kılıf OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 62.5 / 125μm Kılıf Rengi Turuncu Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), ...