Yama kablosu

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Tek Modlu Yama Kablosu

    Bu ST Tek Modlu Bağlantı Kablosu, MT serisi konektörlerden biridir. Serinin yüksükleri, yüksük uç yüzünde bir çapa sahip iki kılavuz deliği ve hassas bağlantı için kılavuz pimi kullanır. Ek olarak, çeşitli formlarda jumper üretmek için işlenebilir. Konektörün kompakt tasarımı, jumper'ın çok sayıda çekirdeğe ve küçük bir boyuta sahip olmasını sağlar. Öte yandan, bu ST Tek Modlu Bağlantı Kablosu, yüksek yoğunluklu entegre fiber optik hat ortamlarında yaygın olarak kullanılabilir ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Çok Modlu Fiber Bağlantı Kablosuna Tek Mod

    Bu tek moddan çok modlu fiber bağlantı kablosuna, cihazdan fiber optik kablo bağlantısına bağlantı kabloları yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu daha kalın koruyucu tabaka, genellikle optik alıcı-verici ile terminal kutusu arasındaki bağlantı için kullanılır. Piyasadaki sıradan kabloyla karşılaştırıldığında, tek moddan çok modlu fiber bağlantı kablosuna iyi bir tekrarlanabilirlik, iyi bir ara bağlantı performansı ve iyi sıcaklık kararlılığı avantajlarına sahiptir. Öte yandan, o da gerçek ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC'den SC'ye Tek Modlu Yama Kablosu

    Bu SC'den SC'ye tek modlu yama kablosu, yüksük uç yüzünde bir çapa sahip iki kılavuz deliğine ve hassas bağlantı için kılavuz pime sahiptir. Montajı gerçekten çok kolaydır ve özel bir bakıma gerek yoktur. Ek olarak, çeşitli formlarda MPO atlama telleri üretmek için işlenebilir. Gelişmiş işlemle donatılmış SC'den SC'ye tek modlu yama kablosumuz, kablolama işleminde yüksek yoğunluklu entegre fiber optik hat ortamlarında yaygın olarak kullanılabilir ve yüksek hızda çalışma sağlar. Ö...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC - LC Tek Modlu Yama Kablosu

    Bu SC'den LC'ye tek modlu yama kablosu, optik bağlantı yoluyla iletişim işlevini gerçekleştiren optik iletim sistemine bağlanır ve sinyalin kodlama biçiminde hiçbir şey yoktur. Piyasadaki sıradan kabloyla karşılaştırıldığında, SC'den LC'ye tek modlu bağlantı kablosumuz, ultra düşük gecikmeli veri iletimi sağlama ve ultra geniş bir güç kaynağı voltajını destekleme avantajlarına sahiptir. Mükemmel güç koruması ve otomatik anahtarlama ile donatılmış, ultra yüksek ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ'den MTRJ'ye Fiber Optik Yama Kablosu

    Bu MTRJ'den MTRJ'ye Bağlantı Kablosu, çevredeki ortamın optik fibere su, yangın, elektrik çarpması vb. Zarar vermesini önleme işlevini gerçekleştiren koruyucu yapı ile donatılmıştır. Merkez, ışık ileten cam çekirdektir. Çok modlu bir fiberde, çekirdek kabaca bir insan saçının kalınlığına eşdeğer bir çapa sahiptir. Tek modlu fiber çekirdeğin bir çapı vardır. Çekirdeğin dışı, daha düşük bir indekse sahip cam bir zarfla çevrilidir ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC'den LC'ye Tek Modlu Fiber Bağlantı Kablosu

    Bu LC - LC tek modlu fiber yama kablosu, fiber optik dağıtım çerçevesi ve optik bilgi soketinin anahtara, anahtarlar arasındaki bağlantı, anahtar ile bilgisayar arasındaki bağlantı ve bunlar arasındaki bağlantı için ideal bir olanak olabilir. optik bilgi soketi ve bilgisayar. Yüksek performansla donatılmış olan LC'den LC'ye tek modlu fiber bağlantı kablosumuz, yönetim alt sistemine uygulanabilir. Uygun boyut ve hafif olması nedeniyle, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Tek Modlu Fiber Optik Yama Kablosu

    Bu LC Tek Modlu Bağlantı Kablosu, özellikle yüksek yoğunluklu yama ortamları için uygundur. Piyasadaki sıradan kabloyla karşılaştırıldığında, bu kablo, çekmeyi etkilemeden normal kablo atlama teline kıyasla daha fazla yer tasarrufu sağlayan ultra küçük konektörle donatılmıştır. Minyatür konektör kuyruk kılıfı, geleneksel LC konektör kuyruk kılıfından daha kısadır, bu da kabin yönetimi için daha fazla alan tasarrufu sağlar. Yüksek performans nedeniyle, LC Single Mode Patch Cord daha kısadır ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Tek Modlu Yama Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Şartname Konektör FC - FC Ceket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 9 / 125μm Kılıf Rengi Sarı Parlatma APC - APC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST - ST OM3 Çift Yönlü Bağlantı Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Şartname Konektör ST - ST Kılıf OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Kılıf Rengi Aqua Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ekleme ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM4 Çift Yönlü Bağlantı Kablosu

    · Yüksek hızlı kablolama ağları için seramik halka ile EIA / TIA 604-2'yi karşılar. · Baskılı kablo, farklı kabloları netleştirmeye ve tanımaya yardımcı olur. · Zirkonya Seramik Yüksük Optimum IL ve RL. · Bükülmeye duyarlı olmayan fiber kablo, esneklik konusunda mükemmel bir performans gösterir. · K = K karton ambalaj, eşyalarınız üzerinde maksimum koruma sağlar. Spesifikasyon Konektörü SC - SC Kılıf OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM4 Kılıf Rengi Aqua Parlatma UPC - UPC Kılıf Malzemesi PVC (OFNR), OFNP, LSZH Ekleme ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO - LC Dubleks OM3 Dubleks Yama Kablosu

    MPO - LC Breakout kabloları, yüksek yoğunluklu fiber ağlar için en iyi seçimdir. Hızlı ethernet, fiber kanal, veri merkezi ve gigabit ethernet uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu 12 Fiber kablo demeti kablosu (6) SFP + 'yı bir MPO adaptör paneline ve MPO devresine bağlamak için kullanılır. Spesifikasyon Konektörü A MPO Dişi (pinsiz) Konektör B LC UPC Dubleks Fiber Modu OM3 50 / 125μm Dalga Boyu 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Mesafesi 850nm'de 100m 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Yama Kablosu

    50 / 125μm OM4 çok modlu bükülmeye duyarlı olmayan fiber optik kablo, büküldüğünde veya büküldüğünde geleneksel fiber optik kablolara kıyasla daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber bağlantı kablolarına ihtiyaç duyulan her yerde yüksek yoğunluklu kablolamanız için daha fazla alan tasarrufu sağlayabilir. Bu 50/125 OM4 çok modlu fiber optik kablo, ortak kullanım için idealdir ...
12 Sonraki > >> Sayfa 1/2