Ürün:% s

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Bağımlı EB-400/401 EOC Terminali: EB-400-B / EB-401-B

    Bağımsız EOC terminal ekipmanı. HomePlug AV / IEEE 1901 teknolojisi, Qualcomm AR7411 yongasını benimser, 65 MHz'nin altında bir düşük frekans bandı kullanır ve koaksiyel dağıtım ağında Ethernet veri sinyallerinin iletimini gerçekleştirmek için EC serisi EOC kafa-uç ekipmanı ile işbirliği yapar. İsteğe bağlı WIFI işlevi. Ürün özellikleri 1. Merkez ofis birleşik şablon yapılandırması teslim edilir ve cihaz tak ve çalıştır özelliklidir. 2. 1 KABLO karışık sinyal girişi RF bağlantı noktası ve 1 TV sinyal çıkışı RF p sağlayın ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Dış Mekan 2 YOLLU TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Kademe Değeri dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ekleme Kaybı Giriş-Çıkış (-dB Maks) Frekans (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Dış Mekan 4 YOLLU TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Kademe Değeri dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ekleme Kaybı Giriş-Çıkış (-dB Maks) Frekans (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Tap Loss In ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Dış Mekan 8 YOLLU TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Kademe Değeri dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Ekleme Kaybı Giriş-Çıkış (-dB Maks) Frekans (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap Loss I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Dış Mekan Bölücüler (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parametre Bant Genişliği 2 Yollu 3 Yollu (Dengeli) HT306A21 3 Yollu (Dengesiz) HT306B21 Ekleme Kaybı In-Out (-dB Maks) Frekans (MHz) In-Low In-High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Düşük- Düşük Düşük-Yüksek Çıkış-Çıkış ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Dış Mekan Kuplörleri (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Basma Değeri dB Tap 8 Tap 8 Tap 12 Tap 16 Ekleme Kaybı Giriş-Çıkış (-dB Maks) Frekans (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Dokunmadan Dokunma Kaybı (± 1,5 dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Çıkışa Tap Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28601 ~ 750 24 26 28751 ~ 900 21 24 25901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini Optik Amplifikatör (ZOA1550MA)

    1. optik modül ve er katkılı fiber ile pompa lazer ABD'den ithal edilmektedir. 2. Makine, mükemmel ve güvenilir optik güç çıkışı, sabitleme devresi ve lazer termoelektrik soğutucu sıcaklık kontrol devresi ile donatılmıştır, tüm makinenin en iyi performansını ve lazerin istikrarlı uzun ömürlü olmasını sağlar 3. Makine, yerleşik mikroişlemci yazılımına sahiptir. lazer durumu izleme, dijital ekran, arıza uyarısı, ağ yönetimi ve diğer işlevler. Bir kez işletim para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Bağlantı Noktalı 1000Mbps Ethernet - 2 Fiber Anahtar Model ZJ-1000228-S20

    8 Bağlantı Noktalı 1000Mbps Ethernet - 2 Fiber Anahtar, 1000Base-FX Ethernet bakır ortamı - 1000Base-TX Fiberdir. Sinyal erişimini genişletmek için bakır tabanlı bir ağı fiber optiğe yükseltmek için kolay ve ekonomik bir çözüm sağlayın. 120KM'ye kadar Fiber Switch iletim mesafesi. Tak ve çalıştır tasarımı, kurulumu kolaydır. Bağımsız olarak kullanılabilir. Özellikler • 8 Bağlantı Noktalı 100 / 1000M Ethernet + 2 Bağlantı Noktalı Fiber Anahtar, SC • Yarım veya tam çift yönlü otomatik anlaşma • Bakır bağlantı noktası için 100 / 1000Mbps otomatik anlaşma • Otomatik MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Bağlantı Noktalı 1000Mbps Ethernet - 1 Fiber Anahtar Model ZJ-1000208-S20

    8 Bağlantı Noktalı 1000Mbps Ethernet - Fiber Anahtar, 1000Base-FX Ethernet bakır ortamdan 1000Base-TX Fiber'e kadardır. Sinyal erişimini genişletmek için bakır tabanlı bir ağı fiber optiğe yükseltmek için kolay ve ekonomik bir çözüm sağlayın. 120KM'ye kadar Fiber Switch iletim mesafesi. Tak ve çalıştır tasarımı, kurulumu kolaydır. Bağımsız olarak kullanılabilir. Özellikler • 8 Bağlantı Noktalı 100 / 1000M Ethernet + 1 Bağlantı Noktalı Fiber Anahtar, SC • Yarım veya tam çift yönlü otomatik anlaşma • Bakır bağlantı noktası için 100 / 1000Mbps otomatik anlaşma • Otomatik MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Bağlantı Noktalı 1000Mbps Ethernet - Fiber Anahtar ZJ-1000204-S20

    2 Bağlantı Noktalı 1000Mbps Ethernet - Fiber Anahtar, 1000BASE-FX Ethernet bakır ortamdan 1000Base-TX Fiber'e kadardır. Sinyal erişimini genişletmek için bakır tabanlı bir ağı fiber optiğe yükseltmek için kolay ve ekonomik bir çözüm sağlayın. 120KM'ye kadar Fiber Switch iletim mesafesi. Tak ve çalıştır tasarımı, kurulumu kolaydır. Bağımsız olarak kullanılabilir. Özellikler • 4 Bağlantı Noktalı 100 / 1000M Ethernet + 2 Bağlantı Noktalı Fiber Anahtar, SC • Yarım veya tam çift yönlü otomatik anlaşma • Bakır bağlantı noktası için 100 / 1000Mbps otomatik anlaşma • Otomatik MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Port 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Bağlantı Noktalı 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Anahtarı 1000Base-FX Ethernet bakır ortamından 1000Base-TX Fiber'e kadardır. Sinyal erişimini genişletmek için bakır tabanlı bir ağı fiber optiğe yükseltmek için kolay ve ekonomik bir çözüm sağlayın. 120KM'ye kadar Fiber Switch iletim mesafesi. Tak ve çalıştır tasarımı, kurulumu kolaydır. Bağımsız olarak kullanılabilir. Özellikler • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Half or full duplex auto-negotiation • 100/1000 Mbps auto-negotiation for ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Ortam Dönüştürücü ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 - SFP Ortam Dönüştürücüsü, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır ortama veya tam tersine dönüştürür. Sinyal erişimini genişletmek için bakır tabanlı bir ağı fiber optiğe yükseltmek için kolay ve ekonomik bir çözüm sağlayın. 120KM'ye kadar Media Converter iletim mesafesi. Tak ve çalıştır tasarımı, kurulumu kolaydır. Bağımsız olarak kullanılabilir veya merkezi güç kaynağı ile 2U 14 yuvalı ortam dönüştürücü kasasına monte edilebilir. Özellikler • 1000Mbps Ethernet RJ45 - SFP Ortam Dönüştürücü • Yarım o ...