SFP Alıcı-Verici Modülü

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10 Gb / sn 40KM SFP + Optik Alıcı-Vericiler OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + alıcı-vericileri, 802.3ae başına 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW için tasarlanmıştır ve 1,25 Gb / sn'den 11,1 Gb / sn'ye kadar veri hızını destekleyebilir. Dijital tanılama, SFP + MSA'da belirtildiği gibi I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir . Özellikler 1. 802.3ae 10GBASE-ER / EW ile uyumlu 10Gb / s seri optik arayüz 2. Gelişmiş 8.5 ve 10 Gigabit küçük form faktörlü takılabilir modül "SFP +" için SFF-8431 spesifikasyonlarına uygun elektrik arayüzü 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10 Gb / sn 1310nm Datacom SFP + Optik Alıcı-Vericiler OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 optik alıcı-vericiler, tek modlu fiber (SMF) ile veri iletişimi için 10 Gb / sn seri optik arabirimler için tasarlanmıştır. Alıcı-verici 9.953 - 11.1Gb / s'yi destekleyebilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom için en iyi çözümleri sağlamak için yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler 1. Çalışır durumda takılabilir 2. 10 Gb / sn seri optik arabirim 3. 10 km'ye kadar mesafe 4. SFP + MSA ile uyumlu 5. Çift yönlü LC konektörlü SFP MSA paketi 6. Dijital Tanılama Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10 Gb / sn Kısa Dalga Boyunda Takılabilir SFP Alıcı-Verici OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 optik alıcı-vericiler, tek modlu fiber (SMF) ile veri iletişimi için 10 Gb / sn seri optik arabirimler için tasarlanmıştır. Alıcı-verici 9.953 - 11.1Gb / s'yi destekleyebilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom için en iyi çözümleri sağlamak için yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 10 Gb / sn seri optik arabirim ● 10 km'ye kadar mesafe ● SFP + MSA ile uyumlu ● Çift yönlü LC konektörlü SFP MSA paketi ● Dijital Teşhis Monitörü ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10 Gb / sn 80KM SFP + Optik Alıcı-Vericiler OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + alıcı-vericileri, 802.3ae başına 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW için tasarlanmıştır ve 1,25 Gb / sn'den 11,1 Gb / sn'ye kadar veri hızını destekleyebilir. Dijital tanılama, SFP + MSA'da belirtildiği gibi I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir . Özellikler ● 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ile uyumlu 10Gb / s seri optik arayüz ● Gelişmiş 8.5 ve 10 Gigabit küçük form faktörlü takılabilir modül "SFP +" için SFF-8431 spesifikasyonlarıyla uyumlu elektrikli arayüz ● 2 kablolu ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10 Gb / sn SFP + BIDI Optik Alıcı-Vericiler OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optik alıcı-vericiler, tek modlu fiber (SMF) ile veri iletişimi için 10 Gb / sn seri optik arabirimler için tasarlanmıştır. Alıcı-verici 9.953 - 11.1Gb / s'yi destekleyebilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom için en iyi çözümleri sağlamak için yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 10 Gb / sn seri optik arabirim ● 80 km'ye kadar mesafe ● SFP MSA ile uyumlu ● Çift yönlü LC konektörlü SFP MSA paketi ● Dijital Tanılama Monitörü ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10 Gb / sn SFP + Bidi Optik Alıcı-Vericiler OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optik alıcı-vericiler, tek modlu fiber (SMF) ile veri iletişimi için 10 Gb / sn seri optik arabirimler için tasarlanmıştır. Alıcı-verici 9.953 - 11.1Gb / s'yi destekleyebilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom için en iyi çözümleri sağlamak için yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 10 Gb / sn seri optik arabirim ● 80 km'ye kadar mesafe ● SFP MSA ile uyumlu ● Çift yönlü LC konektörlü SFP MSA paketi ● Dijital Tanılama Monitörü ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10 Gb / sn 1550nm Çok Hızlı XFP Optik Alıcı-Vericiler OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP alıcı-vericileri, 802.3ae ve 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 başına 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW için tasarlanmıştır ve 9.953Gb / s'den 11.1Gb / s'ye kadar veri hızını destekleyebilir. Dijital tanılama, XFP MSA'da belirtildiği gibi I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom ve telekom uygulamaları için en iyi çözümleri sağlamak üzere yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 9,95 Gb / sn - 11,1 Gb / sn bit hızlarını destekler ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10 Gb / sn 1310nm Çok Hızlı XFP Optik Alıcı-Vericiler OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP alıcı-vericileri, 802.3ae ve 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 başına 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW için tasarlanmıştır ve 9.953 Gb / sn'den 11.1 Gb / sn'ye kadar veri hızını destekleyebilir. tanılama, XFP MSA'da belirtildiği gibi I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom ve telekom uygulamaları için en iyi çözümleri sağlamak üzere yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 9,95 Gb / sn - 11,1 Gb / sn bit hızlarını destekler ● Aşağıda ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10 Gb / sn 850nm Çok Hızlı XFP Optik Alıcı-Vericiler OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP alıcı-vericileri, 802.3ae başına 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW için tasarlanmıştır ve 9.953Gb / s'den 11.1Gb / s'ye kadar veri hızını destekleyebilir. XFP'de belirtildiği gibi I2C arabirimi üzerinden dijital tanılama mevcuttur MSA. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom ve telekom uygulamaları için en iyi çözümleri sağlamak için yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 9,95 Gb / sn - 11,1 Gb / sn bit hızlarını destekler ● 2,5 W güç tüketiminin altında ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10 Gb / sn 1550nm Çok Hızlı XFP Optik Alıcı-Vericiler OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP alıcı-vericileri, 802.3ae ve 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 başına 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW için tasarlanmıştır ve 9.953 Gb / sn'den 11.1 Gb / sn'ye kadar veri hızını destekleyebilir. tanılama, XFP MSA'da belirtildiği gibi I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom ve telekom uygulamaları için en iyi çözümleri sağlamak üzere yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 9,95 Gb / sn - 11,1 Gb / sn bit hızlarını destekler ● Be ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10 Gb / sn Bidi Çok Hızlı XFP Optik Alıcı-Vericileri OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI alıcı-vericileri, 802.3ae ve 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 başına 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW için tasarlanmıştır ve 9.953Gb / s'den 11.1Gb / s'ye kadar veri hızını destekleyebilir. Dijital tanılama, XFP MSA'da belirtildiği gibi I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom ve telekom uygulamaları için en iyi çözümleri sağlamak üzere yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 9,95 Gb / sn - 11,1 Gb / sn bit hızlarını destekler ● Aşağıda ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10 Gb / sn Bidi Çok Hızlı XFP Optik Alıcı-Vericiler OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI alıcı-vericileri, 802.3ae başına 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW ve 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 için tasarlanmıştır ve 9.953 Gb / sn'den 11.1 Gb / sn'ye kadar veri hızını destekleyebilir. tanılama, XFP MSA'da belirtildiği gibi I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir. Alıcı-verici tasarımları, müşterilere datacom ve telekom uygulamaları için en iyi çözümleri sağlamak üzere yüksek performans ve uygun maliyetli olacak şekilde optimize edilmiştir. Özellikler ● Çalışır durumda takılabilir ● 9,95 Gb / sn - 11,1 Gb / sn bit hızlarını destekler ● Aşağıda ...