WDM Modülü

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Dalgaboyu Bölmeli Multiplex Pasif Optik Ağ Modülü, GPON / XGPON / NGPON2 uygulamaları için tasarlanmıştır. İnce Film Filtresi (TFF) teknolojisine dayanır ve 1310nm / 1490nm / 1550nm kanalda çalışır. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Yüksek izolasyon ● Düşük Polarizasyona Bağlı Kayıp ● Kompakt Tasarım ● Yüksek güvenilirlik ve yüksek kararlılık ● Geniş Çalışma Sıcaklığı: -5 ℃ ila 75 ℃ ● Telcordia GR-1209-CORE uyumlu ● Telcordia GR-1221-CORE uyumlu Uygulamalar CWDM System PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM Bileşeni

    Bu FWDM bileşenleri, belirli optik sinyalleri ayırmak veya birleştirmek için olgun ince film girişim filtresi teknolojisini kullanır. Geniş bant genişliği, düşük ekleme kaybı, yüksek izolasyon ve düşük sıcaklığa bağlı kayıp ile optik amplifikatör, CATV ve FTTH uygulamalarında kullanım için idealdirler. Özellikler ● Geniş bant genişliği ● Düşük ekleme kaybı ● Yüksek kanal izolasyonu ● Olağanüstü güvenilirlik ve kararlılık Uygulamalar l Optik amplifikatörler l CATV Özellikleri Öğe Birim Parametreler Notlar Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Bileşeni

    Özellikler ● Geniş bant genişliği ● Düşük ekleme kaybı ● Yüksek kanal izolasyonu ● Olağanüstü güvenilirlik ve kararlılık Uygulamalar ● Optik amplifikatörler ● CATV Özellikler Öğe Birim Parametreler Geçiş Portu (CP) Merkezi Dalgaboyu lp nm 1310 ve 1490 Dalgaboyu Aralığı nm 1310 + -50 ve 1490 + -10 Ekleme Kaybı dB ≤ 0.80 Düzlük dB ≤0.30 İzolasyon @ λR dB ≥30 Yansıtma Portu (CR) Merkezi Dalgaboyu lR nm 1550 Dalgaboyu Aralığı nm 1535 ~ 1620 Ekleme Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM Modülü Mux Demux DWDM

    Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplex Modülü, DWDM ağ uygulamaları için tasarlanmıştır. İnce Film Filtresi (TFF) teknolojisine dayanır ve 200G kanal aralıklı ITU Grid CWDM dalga boylarında 1520nm'den 1620nm'ye kadar çalışır. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Yüksek izolasyon ● Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp ● Yüksek güvenilirlik ve yüksek kararlılık ● Telcordia GR-1209-CORE uyumlu ● Telcordia GR-1221-CORE uyumlu ● RoHS-6 uyumlu Uygulamalar DWDM Sistemi PON Ağları CATV Bağlantı Özellikleri .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    Baz İstasyonu için 150G DWDM MODÜLÜ MUX DEMUX

    Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplex Modülü, DWDM ağ uygulamaları için tasarlanmıştır. İnce Film Filtresi (TFF) teknolojisine dayanır ve 1520nm'den 1620nm'ye kadar 150G kanal aralığında ITU Grid CWDM dalga boylarında çalışır. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Yüksek izolasyon ● Düşük Polarizasyon Bağımlı Kaybı ● Yüksek güvenilirlik ve yüksek kararlılık ● Telcordia GR-1209-CORE uyumlu ● Telcordia GR-1221-CORE uyumlu Uygulamalar DWDM Sistemi PON Networks CATV Bağlantıları Spesifikasyon Parametre Birim S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Modülü MUX DEMUX LGX CASE

    Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplex Modülü, DWDM ağ uygulamaları için tasarlanmıştır. İnce Film Filtresi (TFF) teknolojisine dayanır ve 1520nm'den 1620nm'ye kadar 100G kanal aralığında ITU Grid CWDM dalga boylarında çalışır. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Yüksek izolasyon ● Düşük Polarizasyon Bağımlı Kaybı ● Yüksek güvenilirlik ve yüksek kararlılık ● Telcordia GR-1209-CORE uyumlu ● Telcordia GR-1221-CORE uyumlu Uygulamalar DWDM Sistemi PON Networks CATV Bağlantıları Spesifikasyon Parametre Birim S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Baz İstasyonu için 1470-1610nm ile Yüksek Kaliteli CWDM Çoklayıcı

    Kaba Dalgaboyu Bölmeli Multiplex Modülü, 5G baz istasyonu ve çok dalga boylu CWDM ağ uygulamaları için tasarlanmıştır. İnce Film Filtresi (TFF) teknolojisine dayanır ve 1270nm ila 1610nm arasındaki ITU Grid CWDM dalga boylarında 20nm kanal aralığında çalışır. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Yüksek izolasyon ● Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp ● Yüksek güvenilirlik ve yüksek kararlılık ● Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260nm'den 1620nm'ye ● Geniş Çalışma Sıcaklığı: -5℃'den 75℃'e ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    LGX Kutulu 9 + 1CH CWDM

    Kaba Dalgaboyu Bölmeli Multiplex Modülü, 5G baz istasyonu ve çok dalga boylu CWDM ağ uygulamaları için tasarlanmıştır. İnce Film Filtresi (TFF) teknolojisine dayanır ve 1270nm ila 1610nm arasındaki ITU Grid CWDM dalga boylarında 20nm kanal aralığında çalışır. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Yüksek izolasyon ● Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp ● Yüksek güvenilirlik ve yüksek stabilite ● Telcordia GR-1209-CORE uyumlu ● Telcordia GR-1221-CORE uyumlu Spesifikasyon Parametre Birim Spesifikasyon ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux ve Demux Modülü

    Kaba Dalgaboyu Bölmeli Multiplex Modülü, 5G baz istasyonu ve çok dalga boylu CWDM ağ uygulamaları için tasarlanmıştır. İnce Film Filtresi (TFF) teknolojisine dayanır ve 1270nm ila 1610nm arasındaki ITU Grid CWDM dalga boylarında 20nm kanal aralığında çalışır. Özellikler Düşük Ekleme Kaybı Yüksek izolasyon Düşük Polarizasyona Bağlı Kayıp Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260nm'den 1620nm'ye Geniş Çalışma Sıcaklığı: -5 ℃ ila 75 ℃ Yüksek güvenilirlik ve yüksek kararlılık Telcordia GR-1209-CORE uyumlu ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Tek Fiber Çift Yönlü Optik Sirkülatör

    Sirkülatör, ışığın ters iletimini yönlendiren, onu uzaydaki ışığın ileri aktarımından ayıran ve onu başka bir porttan çıkaran tersinmez optik iletimi gerçekleştirir. Tek fiber çift yönlü iletimi gerçekleştirmek ve fiber kaynaklarından tasarruf etmek için WDM MUX modülü ve DEMUX modülü ile birlikte kullanılabilir. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Düşük Polarizasyona Bağlı Kaybı ● Geniş Çalışma Sıcaklığı: -5 ℃ ila 75 ℃ ● Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Modülü

    Kompakt Kaba Dalgaboyu Bölmeli Multiplex, çok dalgaboylu CWDM ağ uygulamaları ve 5G baz istasyonu modülü için tasarlanmıştır. CCWDM, boş alan teknolojisine göre üretilmiştir ve 1270nm'den 1610nm'ye kadar 20nm kanal aralıklı ITU Grid CWDM dalga boylarında çalışır. Özellikler ● Düşük Ekleme Kaybı ● Yüksek İzolasyon ● Düşük PDL ● Kompakt Tasarım ● İyi kanaldan kanala tekdüzelik ● Geniş Çalışma Dalgaboyu: 1260nm'den 1620nm'ye ● Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...